Uzman Diş İstanbul

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Uzman Diş İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul Beylikdüzü’nde en son teknoloji ile donatılmış merkezinde genç, dinamik, güler yüzlü, uzman hekim ve personel kadrosu ile ağız ve diş sağlığının her branşında hizmet vermektedir.

Bünyesinde; alanında uzman 12 hekim kadrosu, 10 yardımcı personeli, 12 muayene odası; tomografi, panoramik ve sefalometrik görüntüleme cihazları ile hizmet sunan Uzman Diş İstanbul, kurumsal altyapının yanı sıra, dünya standartlarında kabul görmüş, tedavi prosedürleri, modern cihazlarla donatılmış merkezinde ağız ve diş sağlığı tedavisi gerçekleştirmektedir.

Klinik bünyesinde; Ağız ve Diş Çene Cerrahisi (Dental İmplant Uygulamaları), Protetik Diş Tedavisi, Kanal Tedavisi (Endodonti), Implant Tedavisi, Ortodonti,  Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Lamine Diş, Invisalign (Şeffaf Plak, Telsiz Ortodonti), Zirkonyum Kaplama, Diş Beyazlatma ve Gülüş Tasarımı gibi tüm branşlar yer almakta olup kapsamlı ağız ve diş tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinde kurumsal standartlarda hizmet sunan Uzman Diş İstanbul, profesyonel idari kadrosu ve personeli ile yurtiçi ve yurtdışı hasta memnuniyetini ve tedavi başarısını her geçen gün yükseltmektedir.

Uzman Diş İstanbul olarak, doğru tanı ve doğru tedavi hizmetlerimiz ile ağız ve diş tedavilerinde etkili sonuçlar elde ederek, hastalarımızın sağlık ve yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedefliyoruz. Hayalinizdeki gülümsemeyi birlikte gerçeğe dönüştürmek için kliniğimize bekliyoruz.

Kliniğimiz, İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Beylikdüzü’nde merkezi bir konumda bulunmaktadır. Hem özel araçlarınız hem toplu ulaşım araçları ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Misyonumuz

Ağız ve diş sağlığında doğru tanı ve doğru tedavi hizmetleri ile etkili sonuçlar elde ederek, toplum sağlığı ve yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini yüksek kalitede, etik kurallar ve ilkelerimiz doğrultusunda sunmak.

Vizyonumuz 

Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek, sunduğumuz sağlık hizmet anlayışını Türkiye’de ve dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmak.